Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ahojky moji Členové.. Budoucí členové.. takže jak asi víte, když se zaregistrujete, dostanete každý svého klubového koníka, a o toho se musíte starat, bylo by dobré se o něj starat nejméně 1x týdně!  ale samozdřejmě si můžete koupit i jiného koníka, ale starejte se oně! Děkuji vám za starání se o koníky.. Zatím se mějte, Zase ve stáji koňáci!  P.S. starani piste sem do komentářů! :)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Heinous blood influence (hypertension)

(Aqualuadycle, 27. 9. 2018 3:43)

Pression arterielle est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre coeur bat, il pompe le sang par de vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/que-fait-le-cialis/

How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

(AlbertNinue, 5. 6. 2018 19:13)

The men's prostate is the central a part of a male's reproductive :. It secretes fluids that assist the transportation and activation of sperm. The prostate related is situated just while watching rectum, below the bladder and around the urethra. When there is prostate problem, it will always be very uncomfortable and inconvenient for the patient as his urinary method is directly affected.

The common prostate health problems are prostate infection, enlarged prostate and cancer of prostate.Prostate infection, also called prostatitis, is regarded as the common prostate-related problem in men younger than 55 years old. Infections with the prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis could be the least common coming from all kinds of prostate infection. It is caused by bacteria based in the large intestines or urinary tract. Patients can experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by making use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to help remedy the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is a condition associated with a particular defect inside gland along with the persistence presence of bacteria within the urinary tract. It can be a result of trauma towards the urinary tract or by infections from other areas of the body. A patient may feel testicular pain, spine pains and urination problems. Although it is uncommon, it could be treated by removal from the prostate defect then the utilization antibiotics and NSAIDs to deal with the soreness.

Non-bacterial prostatitis makes up about approximately 90% coming from all prostatitis cases; however, researchers have not to ascertain the causes of these conditions. Some researchers feel that chronic non-bacterial prostatitis occur as a consequence of unknown infectious agents while other believe that intensive exercise and heavy lifting can cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an effective weight loss program is important. These are some of the steps you can take to maintain your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is critical for general health and it will also maintain your urinary track clean.

2. Some studies declare that several ejaculations weekly will help to prevent prostate cancer.

3. Eat steak moderately. It has been shown that consuming over four meals of beef every week will raise the probability of prostate diseases and cancer.

4. Maintain an appropriate diet with cereals, vegetable and fruits to make certain sufficient intake of nutrients needed for prostate health.

The most crucial measure to adopt to be sure a healthy prostate would be to opt for regular prostate health screening. If you are forty years and above, you need to select prostate examination one or more times annually.

otázka

(katka, 7. 3. 2012 20:14)

stojí tato hra něco???

:-)

( domča, 12. 12. 2011 18:28)

chci hrát hru tuto

cvd[

(zskj, 12. 12. 2011 18:26)

cnnj;;;;;;xzkjjgchgstecvbv hf hf trd e5trtfyygfyt u6t76t7yfr7 plase

moji konove

(Gabriela, 13. 10. 2011 15:31)

zboznuji kone a chtela bych si zahrat tuto hru

Koupě koně

(kůň, 2. 8. 2010 11:02)

Dobrý den, chtěla bych si koupit haflinga číslo 3. Samozřejně pokuď by to bylo možně. Předem děkuji za odpověd.

STARÁNÍ

(Jenni- majitelka stáje, 9. 5. 2009 21:10)

Ahoj Miláčkvé! Tak pojďme odvedu vás do výběhu a připravím vám boxy! dneska se ti má narodit hříbě Cool Lady.. nějak k večeru, tak já ještě jdu zavolat veterináře aby přijel! :) Tak, veterinář by měl přijet do hodiny! a já zatím vykydám ty boxy, no teda, vy jste čuňátka! ale zvládla jsem to! tak ještě vám tam dám piliny.. Ufff a ještě seno!! :_( no byla to fuška ale je to!! a vlastně já ještě musím udělat ten velkej box pro klisnu s hříbětem! .. no ten je ale velkej!! no to mi trvalo dlouho!! :_( ale zvladla jsem to!! :) tak a ted jidlo: no krmic stále neni takze se jdu podivat na kartu s jidlem: takže Lady dostane pul odmerky ovsa a ctvrt odmerku jecmene, tak Lady má papání nachystané! tak a teď Šampión, takže ten má dostat: trictvrte odmerky jecmene a ctvr odmerky ovsa. Takže.. jídlo je a teď vám dám čistou vodu a každému 3 jablka!! :) takže hotovo.. a já jdu čekat na veterináře, a nebo? já napíšu na velkej papír: JSEM U BOXU, CISTIM KONE V ZADU, PRIJDTE!! tak a ted vas pujdu vycistit, veterinar kdyz tak prijde!! :) Tak.. Cool Lady půjde první! Tak Miláčku můj§ tak ty jsi vyhřebelcovaná a veteriná¨ř nikde! no tak te´d ty Šampióne! hmm.. hotovo.. tak šup do boxu! no a tebe Cool Lady dám rovnou do toho velkýho boxu.. no a teď už můžeme jenom čekat! :) konečně, pane veterináři, Cool Lady je asi špatně, podívejte se na ní! :_( Cože?? Aha ona už rodí! Co mám dělat?? Dobrá já přinesu více sena!! :) Jéé to je krásné hříbě, očistím mu tu tlamu aby se neudusil! :) jéé.. je krásnej po tátovi, a šikovnej a elegantní po mamce! no a je taky trochu nafoukanej .. no to je určitě po tátovi, vždy´t táta je taky z čistokrevnýho rodu! :) no ale tak já tady nemůžu být celeou noc! tak já zavolám mojí kamarádce: Majdě.. ona miluje koně.. klidně tady bude!! :) Díky Majdo.. já už budu muset papa!! .) papa Miláčkové.. a hlavně papa Mashere! :)

Starání

(Jenni- majitelka stáje, 16. 4. 2009 20:15)

Ahojky Lady a Šampióne. Jak pa se máte sluníčka? tak pojďte, odvedu vás do výběhu a zatím vám vykydám boxy! tak už máte vykydáno, tak protože ve stáji ještě není krmič, podívám se na kartu já, aha takže Lady dostane pul odmerky ovsa a ctvrt odmerku jecmene, tak Lady má papání nachystané! tak a teď Šampión, takže ten má dostat: trictvrte odmerky jecmene a ctvr odmerky ovsa. tak hotovo a ted vam dam vodu oboum.. tak a ted vam pripravim do zlabu jeste par pamlsku, hotovo, tak ja si vezmu cisteni a pujdu vas vyhrebelcovat do vybehu! tak Lady uz je, uff.. Šampión taky... Tak já vás ještě nauzdím, nasedlám a vyjedeme si k lesu! tak jsme tady! tady budeme trochu trénovat, tebe Lady zatim necham past.. privazu te na lonz.. tak a se Šampiönem jdu trenovat: westernové překážky..tak pojd nejprve te povedu pres tu kladu. tak ale ted to zkusime jedeme.. cval.. sikula a te HOP! no nic moc.. zkusime to znovu! HOP!HOP!HOP! tak uz ti to jde! tak a ted tebe necham past a Lady pujdu trenovat! no Lady.. hned na podruhe.. a jde ti to vyborne,.. tak ale ted jdeme zase domu! tak vas oduzdim, odsedlam, vyhrebelcuu,, osploucham hadici.. dam decku na noc.. a odvedu do boxu.. tak papa LásQyyYYyy moje! zase zitra! =o**